Výrobca tejto prestížnej a kvalitnej značky má sídlo prevádzky  v kúpeľnom mestečku Potštejn v malebnom podhorí Orlických hôr. Vyrába kvalitné výrobky a tým pomáha ľuďom, ktorí ich potrebujú pre zdravie, krásu alebo len pre potešenie. Výrobca kozmetickej značky Pleva sa špecializuje na spracovanie liečivých včelích produktov (medu, materskej kašičky, peľu, propolisu a včelieho jedu) do kozmetiky a potravinových doplnkov. K výrobe používajú kvalitný český med, ktorý sami spracovávajú. Zakladateľ tejto kozmetickej značky Pleva sa chovom včiel zaoberá už od roku 1969 a spracovaním včelích produktov od roku 1990.

Vývoj produktov

Pri vývoji a tvorbe nových receptúr sa výrobca špecializuje na  najnovšie poznatky svetového vývoja a objavov v oblasti surovín používaných v kozmetike. Všetka výroba prebieha za prísne dodržiavaných hygienických podmienok. Všetky výrobky majú zhodnotenie bezpečnosti pre zdravie človeka platné v celej EÚ.

Vízia firmy Pleva

Cieľom výrobcu prírodnej kozmetickej značky a tak isto nami, distributórmi je to, aby boli naše zákazníčky a zákazníci krajšími a spokojnejšími. Výrobca sa preto snaží poskytovať špičkovú kvalitu a zároveň umožňovať svojim zákazníkom nakupovať na čoraz viac miestách. Výrobca značky Pleva sa zaviazal plniť priania svojich zákazníkov uvádzaním nových – žiadaných výrobkov na trh. Táto poctivá prírodná kozmetika je zodpovedná voči životnému prostrediu. Med a ostatné včelie produkty nakupuje od tuzemských výrobcov. Pri výrobe recykluje a používa všetky alternatívne zdroje energie. Z výťažku z predaja pleva produktov, sa výrobca rozhodol podporovať charitu a spríjemňovať spoločenský život nielen v regióne.

pleva-yrobca

Včela je “indikátor” zdravého prostredia. “Včela nás živí, lieči, krášli, obohacuje našu prírodu “. Preto používame jej produkty do našich výrobkov.